instagram facebook

Cariere

Descoperă-ți cariera de vis în compania noastră dinamică și inovatoare! Ești în căutarea unei cariere stimulatoare într-o companie care prețuiește inovația și creșterea? Nu mai căuta! PoliLingua are nevoie de persoane talentate ca tine. Alătură-te echipei noastre uimitoare și hai să creăm ceva extraordinar împreună. Nu rata această oportunitate incredibilă de a face parte dintr-o comunitate înfloritoare. Fă primul pas către succesul tău, aplicând astăzi.

De ce ar trebui să te alături echipei?

Inovați

Alătură-te nouă pentru a modifica și modela viitorul cu soluții inovatoare.

Imputernicire

Faceți parte dintr-o echipă care dă putere persoanelor să își atingă potențialul maxim.

Uniți

Uniți forțele cu noi pentru a crea o lume unită în progres și prosperitate.

Susținere

Contribuiți la eforturile de sustenabilitate și construiți un viitor mai ecologic cu noi.

Inspiră

Deveniți o inspirație lucrând cu o echipă dedicată să aibă un impact pozitiv.

Alăturaţi-ne

Posturi vacante

PoliLingua Limited, o companie cu sediul în Marea Britanie, care oferă o gamă completă de servicii de suport lingvistic și afaceri, caută un talentat Manager de Vânzări cu cunoștințe avansate de limba germană pentru a se alătura echipei noastre de vânzări globale. Serviciile noastre includ traducerea, interpretarea, marketingul multicultural, globalizarea de site-uri web, subtitrarea și voiceover-urile. Colaborăm cu clienți de prestigiu din întreaga lume, care au încredere în noi pentru a livra soluții precise și rapide.

Cu o echipă de profesioniști experimentați și procese riguroase de asigurare a calității, garantăm rezultate de calitate superioară la prețuri competitive.

Responsabilități cheie:

  • Identificarea clienților potențiali interesați de serviciile noastre, folosind instrucțiunile și resursele furnizate.
  • Dezvoltarea relațiilor puternice cu clienții existenți.
  • Oferirea unui suport clienți excepțional.
  • Informarea potențialilor clienți despre gama noastră variată de servicii.
  • Gestionarea eficientă a bugetului proiectelor.

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru prietenos într-un birou modern.
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
  • Un salariu competitiv, plus o cotă nedelimitată din profit.
  • Formare inițială pe loc de muncă.

Cerințe:

  • Persoană harnică, responsabilă și motivată.
  • Cunoștințe avansate de limba germană, atât în scris, cât și în vorbire.
  • Abilități excelente de negociere și comunicare pentru interacțiuni eficiente cu clienții prin e-mail, messenger sau telefon.
  • Abilități de utilizare a computerului (abilități rapide de tastare, familiaritate cu suita Microsoft Office, browsere etc.).
  • Experiență anterioară în vânzări pe internet sau prin telefon constituie un avantaj.

Dacă sunteți entuziasmat de activitatea de vânzări, aveți abilități solide de comunicare în limba germană și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați!

Așteptăm CV-ul Dvs. la adresa: hr@polilingua.co.uk
Telefon: +37360933888

Vom contacta candidații selectați.

Trimite CV

Talentul
tău
face
diferența