instagram facebook
Manager de Proiect (17:00-1:00)

PoliLingua Limited, o companie din Marea Britanie, oferă diverse servicii de asistență lingvistică și de afaceri, inclusiv traducere, interpretare, marketing multicultural, globalizare de site-uri web, subtitrare și voiceovers.
Căutăm un manager de proiect care să gestioneze mai multe proiecte simultan, asigurându-se că fiecare proiect este finalizat la timp, în limitele bugetului și respectă standardele de calitate ale companiei. Candidatul ideal va avea o înțelegere puternică a industriei de traduceri, a metodologiilor de gestionare a proiectelor și abilități excelente de comunicare în limba engleză.

Responsabilități:

  •     Gestionarea proiectelor de traducere, de la inițiere până la livrare, asigurându-se că toate termenele sunt respectate și că standardele de calitate sunt respectate.
  •     Comunicarea cu clienții pentru a le înțelege cerințele proiectului și furnizarea de actualizări periodice ale proiectului
  •     Construiți și mențineți relații puternice cu clienții, furnizorii și părțile interesate interne.
  •     Monitorizarea continuă a calității proiectelor și implementarea de acțiuni corective atunci când este necesar.
  •     să asigure conducerea și îndrumarea coordonatorilor de proiect și a altor membri ai echipei, după caz
  •     să rămână la curent cu tendințele, tehnologiile și cele mai bune practici din domeniu și să împărtășească cunoștințele cu echipa

Calificări:

  •     1+ ani de experiență în gestionarea proiectelor în cadrul industriei de traduceri
  •     Abilități excelente de comunicare în limba engleză (atât în scris, cât și verbal)
  •     Abilități solide de organizare și de gestionare a timpului, cu capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan
  •     Cunoștințe de utilizare a unui software de gestionare a proiectelor, cum ar fi Microsoft Project sau similar
  •     Experiență de lucru cu instrumente CAT, cum ar fi SDL Trados, MemoQ sau altele similare
  •     Abilitatea de a lucra independent și într-un mediu de echipă
  •     Abilități solide de rezolvare a problemelor și de luare a deciziilor

Noi oferim:

  •     Un mediu de lucru prietenos într-un birou nou.
  •     Posibilități de creștere profesională.
  •     Salariu competitiv plus un procent necapitalizat din profit (pentru managerii de proiect).
  •     Formare profesională inițială la locul de muncă.
  •     Pachet social complet, angajare oficială.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin e-mail la: hr@polilingua.co.uk

Talentul
tău
face
diferența